Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Dále nabízíme » ČAJ » London

London - ČAJ


Zobrazit seznam 5x produktů v záložkách

LONDON HERB - ovocný čaj

london-herb-ovocne-caje.jpg
Lehká, osvěžující chuť, to je povzbuzující zážitek z těchto čajů. V zimě zahřejí, ale také skvěle chutnají chlazené v horkých letních dnech. Ovocné čaje London Fruit & Herb překvapí skvělou chutí a vůní a to bez přídavku cukru, bez umělých barviv a konzervačních látek, bez obsahu kofeinu. Obsahují pravé ovocné šťávy z koncentrátu a přírodní ovocná aroma. Díky těmto přísadám mají nejen skvělou chuť, ale i velmi příjemné, autentické ovocné aroma. Ovocné čaje pravé anglické kvality. Nezapomenutelná a vynikající chuť.
Cena bez DPH: 55 Kč
Cena s DPH (15%): 63 Kč

LONDON HERB - bylinkový čaj

london-zelene-kopie.jpg
Bylinkové čaje: šípkový, heřmánek a máta 1 balení obsahuje 20 hygienicky balených sáčků. Cena uvedena za 1 balení.
Cena bez DPH: 55 Kč
Cena s DPH (15%): 63 Kč

LONDON HERB - zelený čaj

zeleny-caje11-kopie.jpg
Zelené čaje nejvyšší kvality s ovocnou příchutí. 1 balení obsahuje 20 hygienicky balených sáčků. Cena uvedena za 1 balení.
Cena bez DPH: 55 Kč
Cena s DPH (15%): 63 Kč

LH BOX - ovocný čaj

v-127lh223d.jpg
Kombinace 8 druhů ovocných čajů. Vzrušující čajové směsi, které uspokojí Vaši žízeň po něčem neobvyklém. London Fruit & Herb čaje se vyznačují pravou chutí ovoce ve vybraných čajových směsích a to díky speciální výrobní technologii. Tyto čaje obsahují pravé ovocné šťávy z koncentrátu a přírodní ovocná aroma. Díky těmto přísadám mají čaje London Fruit & Herb nejen skvělou chuť, ale i velmi příjemné, autentické ovocné aroma.
Cena bez DPH: 262 Kč
Cena s DPH (15%): 301 Kč

LH BOX ovocný - Summer Fruits Assortment Display

v-129lh220a.jpg
Směs ovocných čajů (80 sáčků) Vzrušující čajové směsi, které uspokojí Vaši žízeň po něčem neobvyklém London Fruit & Herb čaje se vyznačují pravou chutí ovoce ve vybraných čajových směsích to díky speciální výrobní technologii. Tyto čaje obsahují pravé ovocné šťávy z koncentrátu a přírodní ovocná aroma. Díky těmto přísadám mají čaje London Fruit & Herb nejen skvělou chuť, ale i velmi příjemné, autentické ovocné aroma.
Cena bez DPH: 262 Kč
Cena s DPH (15%): 301 Kč