Reklamní sportovní oděvy Trombetta - ODĚVY

Profesionální cyklistické oblečení od firmy SPORTSWEAR KALAS.

Kvalitní profesionální tisk od firmy Sítotisk JAN ŠIMÁK.


Zobrazit seznam 3x produktů v záložkách

Profesionální cyklistická vesta

vesta.jpg
Profesionální cyklistická vesta RACE 01 Gamex/síť. Velmi lehká vesta se síťovanými zády, přední část neprofuk pro ochranu těla při náhlé změně počasí, zadní část z prodyšné síťoviny, reflexní paspule na zadním dílu, guma na spodním okraji. snadné a jednoduché uložení do kapsy dresu. Velikosti - XL, XXL, 3XL Cena uvedena za 1 ks.
Cena bez DPH: 992 Kč
Cena s DPH (21%): 1 200 Kč

Profesionální cyklistický dres - krátký rukáv

dres.jpg
Profesionální cyklistický dres - krátký rukáv ELITE 03 Carbon. Dres s krátkým rukávem v raglánovém střihu, boky ze síťoviny pro lepší tepelný komfort, rukávy z elastického materiálu, dlouhý překrytý zip, trojdílná kapsa na zadním dílu, vpravo malá kapsa na zip pro uložení mobilu,klíčů, peněz. Reflexní paspule na zadním dílu, silikonová guma na dolním okraji. Velikosti : L , XXL Cena uvedena za 1 ks.
Cena bez DPH: 1 158 Kč
Cena s DPH (21%): 1 401 Kč

Profesionální cyklistická bunda s odepínacími rukávy

bunda-s-odeprukavy.jpg
Profesionální cyklistická bunda s odepínacími rukávy PRO 03 W&W Mission Light. Lehká membránová bunda je absolutní špičkou v kombinaci lehké membrány W&W Mission Light a prodyšného počesaného materiálu PICCOLO thermo, který je použitý na zádech, aby usnadňoval odpařování potu. Možnost odepínacích rukávů značně rozšiřuje použití bundy. Trojdílná kapsa na zádech + malá kapsa na zip. Reflexní paspule na bocích PD a ZD. Silikonová guma na spodním okraji. Velikost : XXL. Profouknutí či promoknutí můžete brát jako problém druhých... Cena uvedena za 1 ks.
Cena bez DPH: 1 917 Kč
Cena s DPH (21%): 2 320 Kč