Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKÁ REPUBLIKA

Vega Motel Img

Img Img Img Img Img Img Img Img

Vega Motel

Ať projíždíte nebo plánujete delší pobyt, Vega Motel nabízí ubytování v Sezimově Ústí. Snadno dostupné, 5 km od centra Tábora, přímo u výpadovky na ČB. U nás si odpočinete. Prostorné pokoje, WIFI, parkování na vlastním parkovišti u motelu, snídaně od 7,00 hod. Ochotný personál vás rád přivítá v poklidném motelu s 10 pokoji, recepcí, jídelnou, barem, krásným atriem. Motel je vhodný jak pro krátkodobý, tak pro dlouhodobý pobyt a v teplém počasí i na oslavy a večírky. Je nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazen venkovní prostor.

Používají kávovar • Wega Novecento 1 GR EPU

Vaří kávu • Trombetta ORO D.A.

Restaurace Beseda Img

Img Img Img 
Img Img Img

Restaurace Beseda

Restaurace Beseda je školní zařízení, určené zejména pro výchovu a vzdělávání budoucích odborníků v gastronomii pod vedením kvalifikovaných pedagogů a zkušených odborníků z praxe. Je zrekonstruována v moderní, pohodlný podnik, který splňuje nároky i nejnáročnějších hostů. Z oken salonků i letní terasy je nádherný pohled na historické Žižkovo náměstí, starobylou kašnu, muzeum a radnici. Podnik nabízí služby v hlavní restaurační lodi - mázhauzu s 38 místy a třech samostatně oddělených saloncích, zajišťujících soukromí hostů - ve stylové myslivě pro 20 hostů, ve svatebním salonku se 30 místy a jídelně se 40 místy u stolu. V letních měsících je servírování jídel zajišťováno ještě na terase, s výhledem na gotické táborské náměstí.

Používají kávovar • La Cimbali 2GR EVD

Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Restaurace - Tenisová hala

Img Img Img

Restaurace - Tenisová hala

V údolí Kozského potoka, v místě bývalého koupaliště, dnes stojí zcela nová a moderní tenisová hala s nejmodernějším zázemím. K dispozici je parkoviště, dva tenisové kurty a samozřejmě příjemná restaurace s dobře vyzásobeným barem. Je to jedinečná příležitost protáhnout si tělo na kurtu, třeba i uspořádat turnaj či aspoň čtyřhru s přáteli a potom příjemně posedět. Vyzkoušejte si to. Krom dobrého piva si můžete dopřát i jedinečné espresso. Doporučujeme Vám dát si ho před hrou, blahodárně působí na organizmus, jeho výkony a spalování tuků. Vhod ale jistě příjde i po hře.

Používají kávovar • Didiesse Aura Bar

Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Hrad Rožmberk

Img Img

Hrad Rožmberk

"Málo jest v Čechách hradů, kteří se Rožmberku krásnou svou polohou a starověkým rázem svým vyrovnají, jest tato kolébka rodu mocného, který po králi první v zemi místo míval, pravým obrazem staročeského mohutného hradu" August Sedláček, historik, 1884 Na hradním nádvoří naleznete stylovou prodejnu "U šťasného slona" se suvenýry, vínem a exklusivní kávou.

Používají kávovar • San Marco 2 GR EVD

Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Dvůr Hamr

Img Img Img
Img Img Img

Dvůr Hamr

Dvůr Hamr je dnes zemědělská usedlost. Před 250 lety zde využil hamerník Furst terénních podmínek a pod hrází rybníka Rožmberk zbudoval jeden z mála hamrů na Třeboňsku. Jeho syn budovu i s pozemky prosoudil s hrabětem Schwarzenberkem,který objekt přestavěl do dnešní podoby. Dodnes zde uvidíte vše, co patří na správný statek, uvidíte, jak funguje zemědělská prvovýroba. Objekt není jen vlastní penzion a restaurace, přímo na něj navazují ostatní budovy sloužící k provozu zem. prvovýroby. Pro cyklisty se najde uzamykatelná kolárna, pro zoufalé cyklisty je zde plně vybavená dílna včetně lékárničky. Vaše ratolesti tady najdou dostatek prostoru pro všeliké hry a radovánky, k tomu jim jistě pomůže dětské hřiště,pískoviště a houpačky. Pro vaše čtyřnohé kamarády najdete luxusní dřevěné kotce.

Používají kávovar • Didiesse Aura Vapor

Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Cukrárna Na sídlišti

Img Img Img

Cukrárna Na sídlišti

Tato cukrárna s vlastní cukrářskou výrobou patří bezesporu ke špičce ve svém oboru a nabízí plný sortiment cukrářských výrobků podle Společenstva cukrářů ČR. Vždyť také již v roce 2006 získala titul "Nejlepší cukrárna v ČR" Můžete zde posedět uvnitř i na zastřešené terase. Vždy milá a usměvavá obsluha vám jistě dobře poradí jakou sladkost si dopřát nebo co objednat na rodinnou oslavu.

Používají kávovar • Wega Mininova Inox 1 GR EVD

Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Cukrárna Kvítek

Img Img Img

Img Img Img

Cukrárna Kvítek

Cukrárna Kvítek je ukázkou jedinečného spojení teorie a praxe. Provozuje ji Střední odborné učiliště služeb Vodňany a nabízí zde výrobky svých učňů, kteří vás zde i obsluhují. To vše pod odborným dohledem mistrů cukrářského řemesla. Veškeré nabízené zákusky jsou výtečné, obsluha je milá a úslužná. V cukrárně můžete nejen posedět s dětmi či přáteli u dobré kávy s dortíkem, ale chlebíčky a zákusky si můžete objednat i na domácí oslavu. Potřebné info naleznete na www.sousvodnany.cz.

 

Používají kávovar • Saeco Stratos
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

Penzion Medvědí paseka

Img Img Img
Img Img Img

Penzion Medvědí paseka

Rodinný penzion Medvědí paseka, který býval původně obecní školou, leží v jižních Čechách, na okraji malé vesničky u Nové Bystřice, uprostřed přírodního parku Česká Kanada nedaleko státní hranice s Rakouskem. Penzion je obklopen krásnou, tichou přírodou, dávající zapomenout na ruch a shon všedního dne. Celý penzion se nese v uměleckém duchu výtvarnice Zdeny Skořepové se stálou výstavou jejích děl.
 
Používají kávovar • Didiesse Aura Bar Cappuccinatore
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Lom Trading s. r. o.

Img

Lom Trading s. r. o.

Firma Lom-trading zahájila svoji činnost v roce 1995, kdy bývalý profesinální cyklista Luboš Lom, jako jeden z prvních cyklistů používajících brýle Briko, využil svých kontaktů v Itálii a s firmou Briko navázal obchodní spolupráci. Spolu s manželkou začal dovážet na český trh cyklistické brýle, se kterými měl sám velmi dobré osobní zkušenosti. Postupem času se sortiment Briko výrobku rozšítil i na cyklistické přilby, oblečení a doplňky. Lom-trading svým úspěšným působením na čekém trhu docílil převzetí zastoupení i lyžařské sekce a od roku 1996 dováží na český trh také lyžařské brýle pro sjezdové a běžecké lyžování, lyžařské sjezdové přilby, lyžařské vosky a běžkařské oblečení a doplňky. V témže roce začíná i s distribucí cyklistických treter, oblečení a doplňků značky Northwave a po celou dobu se firma Lom-trading snaží kvalitně distribuovat a prezentovat tyto špičkové světové značky.
 
Používají kávovar • automatický kávovar
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

Sindat spol. s r. o.

Img

Sindat spol. s r. o.

SINDAT, spol. s. r. o. byla založena v roce 1990 a své rozhodující podnikatelské aktivity koncentrovala do obchodu, poradenských a projektově inženýrských služeb. S nárůstem objemu tržeb v těchto rozhodujících aktivitách diversifikovala činnosti do samostatných společností. Začala tak vznikat průmyslová skupina s komerčním názvem Sindat Group. Všechny společnosti podnikající v Sindat Group jsou certifikovány podle normy ISO. V současné době společnosti Sindat Group exportují své komodity do více jak devadesáti zemí, svoje obchodní akvizice realizují ve všech kontinentech. Více o firmě naleznete na www.sindat.cz
 
Používají kávovar • DIDIESSE Frog Vapor
Vaří kávu • Trombetta POD Classico a Decaffeinato

Agentura Voleman

Img

Agentura Voleman

Agentura Voleman vznikla v roce 1996. Specializuje se na oblast korporátní a incentivní turistiky, incomingové a průvodcovské služby, reklamu a marketing. Pořádá konference, semináře a odborná školení v České republice i zahraničí. Organizuje odborná a oborová setkání, školení pro společnosti a vědecká sympózia. Vychází profesionálně vstříc individuálním nárokům.
 
Používají kávovar • Didiesse Frog Vapor
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Tenisový klub Stochov

Img

Tenisový klub Stochov

TK Stochov nabízí příjemné posezení v klubovně tenisového klubu s každodenním občerstvením. Rovněž tak je možné zde uspořádat soukromou oslavu nebo jinou společenskou akci pro menší skupinu. Areál tenisového klubu nabízí nejen možnost sportovního vyžití a občerstvení, ale i ubytování. Více naleznete na www.tkstochov.cz

 

Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Oro a Classico

Espresso & Wine boutique Seladon

Img Img Img

Espresso & Wine boutique Seladon

SELADON v Novém Městě nad Metují Vás osloví širokou nabídkou služeb v oblasti servisu kávy espresso. Firma se touto problematikou intenzivně zabývá řadu let a může Vám v tomto ohledu nabídnou znalosti i služby na vysoké profesionální úrovni. Jejím cílem je poskytovat svým zákazníkům komplexní služby v oblasti prodeje kvalitní prodej a distribuci kávy a doplňkového sortimentu, ale i na prodej a servis espresso kávovarů espresso kávy, a z toho důvodu se zaměřuje nejen na samotný prodej a distribuci kávy a doplňkového sortimentu, ale i na prodej a servis espresso kávovarů.

 

Používají kávovar • Wega Atlas 2 GR EVD
Vaří kávu • Trombetta Gold, Red a Gusto Bar

Restaurace - penzion U Kláry

Img

Img Img Img Img

Restaurace - penzion U Kláry

Pro Vás pocestné, i Vás, kteří bydlíte v okolí Šumperka, je v obci Bludov nově otevřená, zrekonstruovaná restaurace U Kláry. Očekávejte zde příjemnou atmosféru, kterou navozuje stylově zařízený interiér, dále příjemnou obsluhu a pohodové posezení u výborné pochutiny či dobrého nápoje.  
 
Restauraci můžete navštívit od pondělí do neděle, na oběd i večeři, nebo jen tak posedět s přáteli či obchodním partnerem. 
 
Nalézt restauraci U Kláry je velmi jednoduché. Při cestě směrem Olomouc - Šumperk, mějte oči na pozoru při silnici I. třídy z Bludova na Šumperk. Vše je včas viditelně značeno cedulemi. 
Po celou dobu Vaší návštěvy o Vás pečuje příjemná obsluha a šéfkuchař s jídelníčkem české i mezinárodní kuchyně. 
 
Používají kávovar • pákový kávovar
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Vinotéka U Kamenného domu

Img Img Img

Img Img

Vinotéka U Kamenného domu

V centru Kutné Hory, naproti Kamennému domu, najdete stylovou vinotéku s příjemným posezením a velkým výběrem tuzemských i zahraničních vín. V historických sklepech se nacházejí privátní archivní boxy pro uskladnění Vašich vín. Více naleznete na www.vinokh.cz

 

Používají kávovar • Grimac Dada Vapor 1 GR
Vaří kávu • Trombetta POD Oro a Classico

Zámek-Bar Steak, wine & cofee

Img Img Img

Img

Zámek-Bar Steak, wine & cofee

Stylová restaurace v zámeckém sklepení nabízí skvělý bar s příjemnou obsluhou a širokým výběrem káv, míchaných nápojů, destilátů a vín. Každého návštěvníka jistě zaujme i pestrý a bohatý jídelníček nebo možnost zahrát si billiard, karambol, šipky či fotbálek. V letních měsících je možné posedět na zámecké terase s krásným výhledem. Podrobnější informace naleznete na www.zamek-bar.cz

 

Používají kávovar • 1 GR
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.

Img Img 
 

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři byla založena v r. 1990 jako profesní sdružení advokátů. Toto sdružení krátce po svém založení zaujalo rozsahem poskytovaných právních služeb významné místo ve svém oboru a rozšířením právních služeb o další odbornosti a růstem počtu advokátů a dalších právních odborníků patří dnes na trhu advokátních služeb na přední místo v České republice. Advokátní kancelář tvoří advokáti – partneři, advokátní koncipienti, asistenti advokátů, administrativní pracovníci a pracovníci ekonomického úseku. Advokátní kancelář spolupracuje s dalšími externími odborníky, zejména se specializovanými advokáty, auditory, účetními a daňovými poradci, soudními znalci, tlumočníky, překladateli a notáři, a to v rozsahu, který dovoluje poskytovat právní služby klientům komplexně a na vysoké odborné úrovni. Právní služby jsou nabízeny na celém území České republiky. V případě potřeby lze zajistit také poskytnutí právních služeb v jiných zemích EU i jinde v zahraničí prostřednictvím spolupracujících zahraničních advokátních kanceláří. Advokátní kancelář má svá hlavní pracoviště v Praze a v Hradci Králové.
Používají kávovar • automatický kávovar
Vaří kávu • Trombetta Piú Crema

Uniko

Img

Uniko

Společnost UNIKO spol. s r.o. zahájila svou činnost v roce 1992 a od prvopočátku se zabývá výrobou a prodejem výrobků kožené galanterie. Ve své podstatě tato společnost navázala na více než 100 letou tradici výroby kožených výrobků ve městě Pacov, která úspěšně přetrvala i v dobách pro tuto branži nepříznivých. V současné době společnost vystupuje nejen jako spolehlivý tradiční výrobce, ale také - a hlavně - jako producent módních kožených doplňků pod vlastní značkou s důrazem na kvalitu, design a vysokou užitnou hodnotu každého výrobku.
Používají kávovar • NIVONA
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

Roubenka Helenka

Img Img Img Img ImgImg Img Img Img

Roubenka Helenka

Roubenka v srdci Českého ráje, nedaleko Turnova a hradu Valdštejn, v malebné krajině. Nabízí pohodlí a klid pro rodinnou rekreaci i bezva víkend s partou přátel. Překrásná příroda, okolí s množstvím zajímavostí a pamětihodností.  Budete si připadat jako v ráji.
 
Používají kávovar • pákový
Vaří kávu • Trombetta Gold Bar a Red Bar

 

Zámecký pivovar

Img Img Img

Img

Zámecký pivovar

Přibližně v polovině trasy mezi Karlovými Vary a Rakovníkem leží obec Chyše, jejíž ozdobou je stejnojmenný zámek, sídlo hraběcího rodu Lažanských. Ačkoliv vypadá poměrně moderně, vystřídaly se tu snad všechny architektonické slohy a jeho historie sahá hluboko do minulosti. Součástí zámeckého areálu je taktéž panský pivovar, který byl vystavěn v letech 1839 – 1841. Pivovarnictví v Chyši má však tradici již od roku 1580. V historických interiérech pivovaru Vás uvítá tradiční pivnice a stylový restaurant. Přijďte ochutnat speciality pivní kuchyně a dopřejte si chyšské pivo vařené dle staročeských receptur.
Používají kávovar • Grimac Eclisse EVD 2 GR a SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Penzion Hanapetr

Img Img Img

Penzion Hanapetr

Hanapetrova paseka v Krkonošském národním parku má svoje kouzlo v každém ročním období. Zatímco v zimě je ideálním místem především pro pohodové rodinné lyžování, po ostatní měsíce v roce a zejména pak v létě, se stává svojí polohou nejvýhodnější základnou pro Vaše výlety a túry po krásách Krkonoš. V místě najdete ideální podmínky pro aktivní odpočinek, skvělý lyžařský terén, v dosahu pak řadu krkonošských turistických cílů. Penzion Hanapetr je ideálním místem i pro trávení Silvestra. Místní bar a restaurace vám nabízí široký sortiment specialit a lahodných nápojů.
 
Používají kávovar • SGL Olympia
Vaří kávu • Trombetta POD Arabica,Oro a Piú Crema

Pivnice DŘEVÁK

Img

Pivnice DŘEVÁK

Ideální k posezení s přáteli. Nabízí mimo širokého sortimentu nápojů i možnost velkoplošné projekce. Součástí podniku je i herna s výherními automaty.

Používají kávovar • Grimac Dada Double
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Rybí restaurace U Pidly

Img Img ImgImg Img Img

Rybí restaurace U Pidly

Naleznete ji v srdci Mariánských Lázní. Disponuje vlastním rybářstvím, takže se můžete těšit na sladkovodní ryby z vlastních chovů,  ale i ty mořské. Pro ty, kteří neradi hledají kůstky máme speciality, které jistě uspokojí i jejich chutě.
Navštívit Marianské Lázně a nevychutnat si jejich atmosféru včetně kavárenské pohody, to by byl hřích. Nabídka podniku je přebohatá a pyšní se řadou opravdových specialit. Kromě kvalitní kávy zde naleznete i širokou nabídku sypaných čajů, maté, ovocných a zeleninových freshů, zmrzlinových koktejlů, alkoholických nápojů, slaných i sladkých kokotek, palačinek, lívanců, salátů a dalších dobrůtek.

Vřele Vám doporučujeme se zde zastavit! Nebudete litovat.

Používají kávovar • Wega Vela Vintage 2 GR EVD
Vaří kávu • Trombetta Gold Bar
 
Solná jeskyně
Img

Solná jeskyně

Tato solná jeskyně je jediná v karlovarském regionu, postavena výhradně ze soli z Mrtvého moře. Díky tomu několikanásobně převyšuje svými účinky ostatní solné jeskyně, které jsou postaveny ze soli kamenné. Kvalitní vzduchotechnika a technologie výstavby zaručují vysoký podíl částic ve vzduchu a zdravotní nezávadnost. Vyhřívaná podlaha je pokryta dlažbou ze soli z Mrtvého moře a vrstvou soli, která je příjemná při chůzi i na hraní. Jeskyně je nabita zápornými ionty. Ty eliminují působení kladných iontů, které vyzařují např. televize a mobilní telefony. U nás opravdu ucítíte vůni soli. Navíc zde naleznete nekuřáckou kavárnu s dětským koutkem. V letním období prodej italské zmrzliny a parkoviště pro klienty. Více na http://solnajeskyne.nejdek.net
Používají kávovar • Didiesse Aura Vapor
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Vinárna U konšelů

Img Img Img

Vinárna U konšelů

Vinárna "U konšelů" je umístněna v Obecním domě přímo uprostřed obce na Svatováclavském náměstí. Interiér stylové vinárny sestává ze dvou klenutých sklepů, z nichž ten menší slouží i jako salonek pro uzavřenou společnost. Bar nabízí široký sortiment alkoholických, nealkoholických i míchaných nápojů a velký výběr z místních i archivních vín. V jídelním lístku si každý host najde specialitu podle své chuti. Kromě běžných služeb vinárna s radostí uspořádá společenská setkání, svatební i smuteční hostiny, křtiny, setkání ročníků a taneční večery i mimo provozní dobu.

 

Používají kávovar • Wega Atlas EVD 2 GR
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

Rollo s.r.o.

Img

Rollo s.r.o.

Pro váš dům přímo od úspěšného výrobce nabízejícího garážová vrata, vjezdové brány, markýzy, venkovní a vnitřní žaluzie, rolety. Více o firmě na www.rollo.cz

 

Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Zahas s.r.o.

Img

Zahas s.r.o.

Firma ZAHAS s.r.o. vznikla roku 1994. Již od samého počátku bylo hlavní snahou firmy vybudovat výrobně-dodavatelskou firmu, která by svým sortimentem nabízeného zboží byla schopna uspokojit veškeré požadavky profesionálních a dobrovolných hasičských sborů a záchranných jednotek. V současné době firma nabízí několik stovek různých technických prostředků, trombetta a výzbroje pro hasičské a záchranné jednotky a patří mezi špičku na českém trhu.

 

Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Oro a Classico