Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » JIŽNÍ MORAVA

JIŽNÍ MORAVA

Vinárna U konšelů

Img Img Img

Vinárna U konšelů

Vinárna "U konšelů" je umístněna v Obecním domě přímo uprostřed obce na Svatováclavském náměstí. Interiér stylové vinárny sestává ze dvou klenutých sklepů, z nichž ten menší slouží i jako salonek pro uzavřenou společnost. Bar nabízí široký sortiment alkoholických, nealkoholických i míchaných nápojů a velký výběr z místních i archivních vín. V jídelním lístku si každý host najde specialitu podle své chuti. Kromě běžných služeb vinárna s radostí uspořádá společenská setkání, svatební i smuteční hostiny, křtiny, setkání ročníků a taneční večery i mimo provozní dobu.

 

Používají kávovar • Wega Atlas EVD 2 GR
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

Vinotéka Na faře

Img Img Img

Vinotéka Na faře

V historických prostorách barokní fary je pro Vás otevřený vinařský dvůr. Otevřeno je po celý rok a to denně. V příjemném prostředí tu můžete ochutnat a nakoupit nejenom naše vína, ale i vína dalších vinařů. Skupinám se nabízí řízená degustace s odborným výkladem. Je možné objednat také něco k jídlu. Maso a ryby na grilu, ovárek, zabíjačkové speciality a nebo studené mísy. V teplých dnech je velmi příjemné posezení ve dvoře pod košatou meruňkou, nebo pod zastřešenou pergolou.

 

Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Rollo s.r.o.

Img

Rollo s.r.o.

Pro váš dům přímo od úspěšného výrobce nabízejícího garážová vrata, vjezdové brány, markýzy, venkovní a vnitřní žaluzie, rolety. Více o firmě na www.rollo.cz

 

Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico