Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » PRAHA

PRAHA

Cukrárna Pod věží

WALL STREET Img Img

Cukrárna Pod věží

Připravuje se k otevření
Používají kávovar • Wega Vela Tron 2 GR EVD
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Restaurace Na Louži

Img Img

Restaurace Na Louži

Restaurace se nachází v lokalitě Praha 10 na ulici Na Louži 14, nedaleko vršovické Koh-i-norky. V nabídce restaurace je kromě výtečné kuchyně, pestrých denních menu a dobrého piva i bezbariérový přístup, extra salónek, nekuřácká část. Rezervace přijímají na telefonu 271722353 nebo mailem na adrese danielanova@volny.cz. Otevřeno je kromě neděle celý týden od 11 do 23 hod.
 
Používají kávovar • Brasilia EPU 1 GR
Vaří kávu • Trombetta Gusto Bar

Lom Trading s. r. o.

Img

Lom Trading s. r. o.

Firma Lom-trading zahájila svoji činnost v roce 1995, kdy bývalý profesinální cyklista Luboš Lom, jako jeden z prvních cyklistů používajících brýle Briko, využil svých kontaktů v Itálii a s firmou Briko navázal obchodní spolupráci. Spolu s manželkou začal dovážet na český trh cyklistické brýle, se kterými měl sám velmi dobré osobní zkušenosti. Postupem času se sortiment Briko výrobku rozšítil i na cyklistické přilby, oblečení a doplňky. Lom-trading svým úspěšným působením na čekém trhu docílil převzetí zastoupení i lyžařské sekce a od roku 1996 dováží na český trh také lyžařské brýle pro sjezdové a běžecké lyžování, lyžařské sjezdové přilby, lyžařské vosky a běžkařské oblečení a doplňky. V témže roce začíná i s distribucí cyklistických treter, oblečení a doplňků značky Northwave a po celou dobu se firma Lom-trading snaží kvalitně distribuovat a prezentovat tyto špičkové světové značky.
 
Používají kávovar • automatický kávovar
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

Sindat spol. s r. o.

Img

Sindat spol. s r. o.

SINDAT, spol. s. r. o. byla založena v roce 1990 a své rozhodující podnikatelské aktivity koncentrovala do obchodu, poradenských a projektově inženýrských služeb. S nárůstem objemu tržeb v těchto rozhodujících aktivitách diversifikovala činnosti do samostatných společností. Začala tak vznikat průmyslová skupina s komerčním názvem Sindat Group. Všechny společnosti podnikající v Sindat Group jsou certifikovány podle normy ISO. V současné době společnosti Sindat Group exportují své komodity do více jak devadesáti zemí, svoje obchodní akvizice realizují ve všech kontinentech. Více o firmě naleznete na www.sindat.cz
 
Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico a Decaffeinato

Tiskové a distribuční centrum Junáka

Img 

Tiskové a distribuční centrum Junáka

TDC založila Ústřední rada Junáka v roce 1996. Jeho posláním je zajištění vydávání, distribuce a prodeje knih, časopisů, propagačních materiálů a jiných publikací a dále zajištění aktivit souvisejících s propagací Junáka – svazu skautů a skautek ČR, konaných v souvislosti s posláním organizace. Více o Junáku a TDC naleznete na www.skaut.cz
 
Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Agentura Voleman 
Img

Agentura Voleman

Agentura Voleman vznikla v roce 1996. Specializuje se na oblast korporátní a incentivní turistiky, incomingové a průvodcovské služby, reklamu a marketing. Pořádá konference, semináře a odborná školení v České republice i zahraničí. Organizuje odborná a oborová setkání, školení pro společnosti a vědecká sympózia. Vychází profesionálně vstříc individuálním nárokům.
 
Používají kávovar • Didiesse Frog Vapor
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Gradus spol. s r.o.

Img

Gradus spol. s r.o.

Firma GRADUS byla založena v roce 1994. Předmětem činnosti firmy jsou dodávky interiérových celků a drobných staveb. GRADUS se zabývá též stavebním inženýringem při dodávkách staveb a interiérů. Převážnými klienty jsou hotely, restaurace, bankovní domy, správcovské společnosti, administrativní domy, rádia a „malí“ investoři.
Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico