Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » SEVERNÍ ČECHY

SEVERNÍ ČECHY

Zámecký pivovar

Img Img Img

Img

Zámecký pivovar

Přibližně v polovině trasy mezi Karlovými Vary a Rakovníkem leží obec Chyše, jejíž ozdobou je stejnojmenný zámek, sídlo hraběcího rodu Lažanských. Ačkoliv vypadá poměrně moderně, vystřídaly se tu snad všechny architektonické slohy a jeho historie sahá hluboko do minulosti. Součástí zámeckého areálu je taktéž panský pivovar, který byl vystavěn v letech 1839 – 1841. Pivovarnictví v Chyši má však tradici již od roku 1580. V historických interiérech pivovaru Vás uvítá tradiční pivnice a stylový restaurant. Přijďte ochutnat speciality pivní kuchyně a dopřejte si chyšské pivo vařené dle staročeských receptur.
Používají kávovar • Grimac Eclisse EVD 2 GR a SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Penzion Hanapetr

Img Img Img

Penzion Hanapetr

Hanapetrova paseka v Krkonošském národním parku má svoje kouzlo v každém ročním období. Zatímco v zimě je ideálním místem především pro pohodové rodinné lyžování, po ostatní měsíce v roce a zejména pak v létě, se stává svojí polohou nejvýhodnější základnou pro Vaše výlety a túry po krásách Krkonoš. V místě najdete ideální podmínky pro aktivní odpočinek, skvělý lyžařský terén, v dosahu pak řadu krkonošských turistických cílů. Penzion Hanapetr je ideálním místem i pro trávení Silvestra. Místní bar a restaurace vám nabízí široký sortiment specialit a lahodných nápojů.
 
Používají kávovar • SGL Olympia
Vaří kávu • Trombetta POD Arabica,Oro a Piú Crema

Sport bar Omega

Img Img

Sport bar Omega

Moderní interier kavárny láká k posezení s přáteli především mladé lidi. Bar Omega nabízí mimo širokého sortimentu nápojů i možnost velkoplošné projekce. VSoučástí podniku je i herna s výherními automaty.
Používají kávovar • Grimac Dada Double
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

Air Products spol. s r.o.

Img

Air Products spol. s r.o.

Společnost Air Products dodává svým zákazníkům z oblasti průmyslu, energetiky a zdravotnictví širokou paletu výrobků a služeb, především technické, procesní a speciální plyny, chemikálie a související technologická zařízení.
Používají kávovar • SGL Prima Bar
Vaří kávu • Trombetta POD Classico