Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » TÁBOR

TÁBOR

Restaurace Beseda Img

Img Img Img 
Img Img Img

Restaurace Beseda

Restaurace Beseda je školní zařízení, určené zejména pro výchovu a vzdělávání budoucích odborníků v gastronomii pod vedením kvalifikovaných pedagogů a zkušených odborníků z praxe. Je zrekonstruována v moderní, pohodlný podnik, který splňuje nároky i nejnáročnějších hostů. Z oken salonků i letní terasy je nádherný pohled na historické Žižkovo náměstí, starobylou kašnu, muzeum a radnici. Podnik nabízí služby v hlavní restaurační lodi - mázhauzu s 38 místy a třech samostatně oddělených saloncích, zajišťujících soukromí hostů - ve stylové myslivě pro 20 hostů, ve svatebním salonku se 30 místy a jídelně se 40 místy u stolu. V letních měsících je servírování jídel zajišťováno ještě na terase, s výhledem na gotické táborské náměstí.

Používají kávovar • La Cimbali 2GR EVD

Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Vega Motel Img

Img Img Img Img Img Img Img Img

Vega Motel

Ať projíždíte nebo plánujete delší pobyt, Vega Motel nabízí ubytování v Sezimově Ústí. Snadno dostupné, 5 km od centra Tábora, přímo u výpadovky na ČB. U nás si odpočinete. Prostorné pokoje, WIFI, parkování na vlastním parkovišti u motelu, snídaně od 7,00 hod. Ochotný personál vás rád přivítá v poklidném motelu s 10 pokoji, recepcí, jídelnou, barem, krásným atriem. Motel je vhodný jak pro krátkodobý, tak pro dlouhodobý pobyt a v teplém počasí i na oslavy a večírky. Je nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazen venkovní prostor.

Používají kávovar • Wega Novecento 1 GR EPU

Vaří kávu • Trombetta ORO D.A.

Kavárna Svět  Img

Img Img Img

Kavárna Svět

Stylová kinokavárna na hranici Starého a Nového Města. Můžete zde posedět s přáteli na odpoledním setkání i před večerním promítáním. Velice příjemné je se zde zastavit po večerním představení a zhodnotit právě shlédnutý film nebo jen tak poklábosit. Dopřejte si zastavení, klid a pohodu kinokavárny, stojí to za to!

 

Používají kávovar • Grimac Ten 1 GR EVD
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Hospůdka Na Kurtech Img

Img Img Img Img

Hospůdka Na Kurtech

Nekuřácká hospůdka s překrásným výhledem na historické jádro města a hráče na kurtech. V létě terasa s grilem. Celoročně pohodová atmosféra, příjemná obsluha, pivo Bernard, káva Trombetta, točená Kofola atd..., najíst dostanete po celou otevírací dobu... 

 

Music Club ORION

Img Img Img

Music Club ORION

Music Club byl založen v roce 1993 a patří spíše mezi malé cluby. Vznikl v prostorách bývalé ledárny, ve sklepení secesního domu v centru města. Od začátku club sloužil k pořádání kulturních programů a je místem pro posezení při dobré hudbě a neméně dobrém pití. Je rozdělen na prostor baru a sálu o kapacitě cca 80 lidí. Bar nabízí klasickou nabídku nápojů    a kvalitní reprodukovanou hudbu.

Používají kávovar • Grimac Mia 1 Gr

Vaří kávu • Trombetta Gusto Bar a Borbone Red

Palcát Bowling & steak house Palcát

Img Img Img

Herna Lucky Planet Palcát

V suterénu hotelu Palcát naleznete zcela novou a moderní hernu Lucky Planet Palcát. Na tom by nebylo až tak nic zajímavého, kdyby se tato nevyznačovala mimořádným barem a nabídkou na něm. Přijďte vyzkoušet! A co vás jistě také potěší, jsou zde velice stylově a architektonicky nápaditě odděleny hráčské prostory s automaty od prostoru baru a kavárenského posezení. Takže je zde non-stop příležitost posedět u kávy, drinku či u piva s přáteli a nebýt přitom rušen zvuky a světly výherních terminálů.

 

Používají kávovar • Didiesse Aura Bar Cappuccinatore

Vaří kávu • Trombetta POD Piú Crema

Restaurace - Tenisová hala

Img Img Img

Restaurace - Tenisová hala

V údolí Kozského potoka, v místě bývalého koupaliště, dnes stojí zcela nová a moderní tenisová hala s nejmodernějším zázemím. K dispozici je parkoviště, dva tenisové kurty a samozřejmě příjemná restaurace s dobře vyzásobeným barem. Je to jedinečná příležitost protáhnout si tělo na kurtu, třeba i uspořádat turnaj či aspoň čtyřhru s přáteli a potom příjemně posedět. Vyzkoušejte si to. Krom dobrého piva si můžete dopřát i jedinečné espresso. Doporučujeme Vám dát si ho před hrou, blahodárně působí na organizmus, jeho výkony a spalování tuků. Vhod ale jistě příjde i po hře.

 

Používají kávovar • Didiesse Aura Bar

Vaří kávu • Trombetta POD Classico