Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » VÝCHOD. ČECHY

VÝCHOD. ČECHY

Espresso & Wine boutique Seladon

Img Img Img

Espresso & Wine boutique Seladon

SELADON v Novém Městě nad Metují Vás osloví širokou nabídkou služeb v oblasti servisu kávy espresso. Firma se touto problematikou intenzivně zabývá řadu let a může Vám v tomto ohledu nabídnou znalosti i služby na vysoké profesionální úrovni. Jejím cílem je poskytovat svým zákazníkům komplexní služby v oblasti prodeje kvalitní prodej a distribuci kávy a doplňkového sortimentu, ale i na prodej a servis espresso kávovarů espresso kávy, a z toho důvodu se zaměřuje nejen na samotný prodej a distribuci kávy a doplňkového sortimentu, ale i na prodej a servis espresso kávovarů.

 

Používají kávovar • Wega Atlas 2 GR EVD
Vaří kávu • Trombetta Gold, Red a Gusto Bar

Restaurace - penzion U Kláry

Img

Img Img Img Img

Restaurace - penzion U Kláry

Pro Vás pocestné, i Vás, kteří bydlíte v okolí Šumperka, je v obci Bludov nově otevřená, zrekonstruovaná restaurace U Kláry. Očekávejte zde příjemnou atmosféru, kterou navozuje stylově zařízený interiér, dále příjemnou obsluhu a pohodové posezení u výborné pochutiny či dobrého nápoje.  
 
Restauraci můžete navštívit od pondělí do neděle, na oběd i večeři, nebo jen tak posedět s přáteli či obchodním partnerem. 
 
Nalézt restauraci U Kláry je velmi jednoduché. Při cestě směrem Olomouc - Šumperk, mějte oči na pozoru při silnici I. třídy z Bludova na Šumperk. Vše je včas viditelně značeno cedulemi. 
Po celou dobu Vaší návštěvy o Vás pečuje příjemná obsluha a šéfkuchař s jídelníčkem české i mezinárodní kuchyně. 
 
Používají kávovar • pákový kávovar
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

 
Caffetteria & bar V Zámecké

Img

Caffetteria & bar V Zámecké

Stylový bar, alkoholické i nealkoholické nápoje, v letních měsících víkendové grilování
 
Používají kávovar • Wega Orion Gold
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Vinotéka U Kamenného domu

Img Img Img

Img Img

Vinotéka U Kamenného domu

V centru Kutné Hory, naproti Kamennému domu, najdete stylovou vinotéku s příjemným posezením a velkým výběrem tuzemských i zahraničních vín. V historických sklepech se nacházejí privátní archivní boxy pro uskladnění Vašich vín. Více naleznete na www.vinokh.cz

 

Používají kávovar • Grimac Dada Vapor 1 GR
Vaří kávu • Trombetta POD Oro a Classico

Zámek-Bar Steak, wine & cofee

Img Img Img

Img

Zámek-Bar Steak, wine & cofee

Stylová restaurace v zámeckém sklepení nabízí skvělý bar s příjemnou obsluhou a širokým výběrem káv, míchaných nápojů, destilátů a vín. Každého návštěvníka jistě zaujme i pestrý a bohatý jídelníček nebo možnost zahrát si billiard, karambol, šipky či fotbálek. V letních měsících je možné posedět na zámecké terase s krásným výhledem. Podrobnější informace naleznete na www.zamek-bar.cz

 

Používají kávovar • 1 GR
Vaří kávu • Trombetta Red Bar

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.

Img Img 
 

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři byla založena v r. 1990 jako profesní sdružení advokátů. Toto sdružení krátce po svém založení zaujalo rozsahem poskytovaných právních služeb významné místo ve svém oboru a rozšířením právních služeb o další odbornosti a růstem počtu advokátů a dalších právních odborníků patří dnes na trhu advokátních služeb na přední místo v České republice. Advokátní kancelář tvoří advokáti – partneři, advokátní koncipienti, asistenti advokátů, administrativní pracovníci a pracovníci ekonomického úseku. Advokátní kancelář spolupracuje s dalšími externími odborníky, zejména se specializovanými advokáty, auditory, účetními a daňovými poradci, soudními znalci, tlumočníky, překladateli a notáři, a to v rozsahu, který dovoluje poskytovat právní služby klientům komplexně a na vysoké odborné úrovni. Právní služby jsou nabízeny na celém území České republiky. V případě potřeby lze zajistit také poskytnutí právních služeb v jiných zemích EU i jinde v zahraničí prostřednictvím spolupracujících zahraničních advokátních kanceláří. Advokátní kancelář má svá hlavní pracoviště v Praze a v Hradci Králové.
Používají kávovar • automatický kávovar
Vaří kávu • Trombetta Piú Crema

Uniko

Img

Uniko

Společnost UNIKO spol. s r.o. zahájila svou činnost v roce 1992 a od prvopočátku se zabývá výrobou a prodejem výrobků kožené galanterie. Ve své podstatě tato společnost navázala na více než 100 letou tradici výroby kožených výrobků ve městě Pacov, která úspěšně přetrvala i v dobách pro tuto branži nepříznivých. V současné době společnost vystupuje nejen jako spolehlivý tradiční výrobce, ale také - a hlavně - jako producent módních kožených doplňků pod vlastní značkou s důrazem na kvalitu, design a vysokou užitnou hodnotu každého výrobku.
Používají kávovar • Saeco
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.

proTeam

Img 
 

proTeam

Společnost proTeam se věnuje výrobě malířských plyšových a molitanových válečků, jejich dalších plastových dílů, vstřikování plastů a výrobě krycích papírů a folií. Ve svém oboru patří bezesporu ke špičce na našem trhu.
Používají kávovar • PODový
Vaří kávu • Trombetta POD Oro

Pekařství OPEKO Černovice

Img

Pekařství OPEKO Černovice

Široko daleko vyhlášené pekařství najdete přímo na náměstí v Černovicích. Krom vždy čerstvého a výtečného pečiva a zákusku, tam nyní můžete posedět i u šálku pravého italského espressa či cappuccina.
 
Používají kávovar • Nivona Romatica 605
Vaří kávu • Trombetta Oro D.A.