Zde se nacházíte : Trombetta.cz » Reference » ZÁPADNÍ ČECHY

ZÁPADNÍ ČECHY

Rybí restaurace U Pidly

Img Img ImgImg Img Img

Rybí restaurace U Pidly

Naleznete ji v srdci Mariánských Lázní. Disponuje vlastním rybářstvím, takže se můžete těšit na sladkovodní ryby z vlastních chovů,  ale i ty mořské. Pro ty, kteří neradi hledají kůstky máme speciality, které jistě uspokojí i jejich chutě.
Navštívit Marianské Lázně a nevychutnat si jejich atmosféru včetně kavárenské pohody, to by byl hřích. Nabídka podniku je přebohatá a pyšní se řadou opravdových specialit. Kromě kvalitní kávy zde naleznete i širokou nabídku sypaných čajů, maté, ovocných a zeleninových freshů, zmrzlinových koktejlů, alkoholických nápojů, slaných i sladkých kokotek, palačinek, lívanců, salátů a dalších dobrůtek.

Vřele Vám doporučujeme se zde zastavit! Nebudete litovat.

Používají kávovar • Wega Vela Vintage 2 GR EVD
Vaří kávu • Trombetta Gold Bar
 
 

Tábořiště U Dolanského mostu

Img Img Img

Img Img

Tábořiště U Dolanského mostu

Tábořiště se nachází na pravém břehu řeky, asi 200 metrů po proudu od Dolanského mostu v romantického údolí přírodního parku Horní Berounka. K nezbytné přípravě před vyplutím na vodu patří i příjemné posezení ve stylové vodácké hospůdce, kde vám příjemná obsluha nabídne kromě dobře vychlazeného piva, grilovaných klobás, dobré kávy a zmrzliny i spoustu dalších pochutin. Hudba a zpěv, recese a sranda – zkrátka pohoda. Hlavně o tom je léto na Berounce. Koukněte na www.udolanskehomostu.cz. Přirazit lodí ke břehu v tomto kempu a přespat aspoň jednu noc se vyplatí. Uvidíte, že se sem začnete vracet. No a kdyby jste náhodou nebyli zrovna vodáci, místní hospůdka je cílem cest i cyklistů a pěších turistů.

 

Používají kávovar • Tecnosystem Ready Espresso 1 GR
Vaří kávu • Trombetta POD Classico

 

Solná jeskyně

Img

Solná jeskyně

Tato solná jeskyně je jediná v karlovarském regionu, postavena výhradně ze soli z Mrtvého moře. Díky tomu několikanásobně převyšuje svými účinky ostatní solné jeskyně, které jsou postaveny ze soli kamenné. Kvalitní vzduchotechnika a technologie výstavby zaručují vysoký podíl částic ve vzduchu a zdravotní nezávadnost. Vyhřívaná podlaha je pokryta dlažbou ze soli z Mrtvého moře a vrstvou soli, která je příjemná při chůzi i na hraní. Jeskyně je nabita zápornými ionty. Ty eliminují působení kladných iontů, které vyzařují např. televize a mobilní telefony. U nás opravdu ucítíte vůni soli. Navíc zde naleznete nekuřáckou kavárnu s dětským koutkem. V letním období prodej italské zmrzliny a parkoviště pro klienty. Více na http://solnajeskyne.nejdek.net
Používají kávovar • Didiesse Aura Vapor
Vaří kávu • Trombetta POD Classico